Kurumsal

2001 yılında "En iyi hizmeti sunmak adına en kaliteli makineleri kullanarak müşterilerine dünya standartlarında çözümler sunmak" ilkesiyle yola çıkan Marki Matbaa, geçen 18 yıllık süreçte Dünya'da ve Türkiye'de birçok başarılı işe imza atmış bir firma olmayı başarmıştır.

22 kişilik seçkin deneyimli ekibi ile her daim destek operasyonunu sürdüren ve sürekli müşterilerinin sorunlarına odaklanan Marki Matbaa, 2003 yılında Avrupa'ya açılma projesiyle başta Almanya olmak üzere dünya çapındaki Matbaa devleri ile çeşitli işlere imza atarak Avrupa piyasasına açılmıştır.

Marki Matbaa aynı zamanda Türkiye'de önde gelen Matbaa Ajanslarından birisidir. PP Saplı Exclusive karton çanta, karton kutu, katalog ve broşür konusunda Türkiye'de başarısını kanıtlamış sayılı firmalardan birisi olma unvanını taşımaktadır. Bu bilgi ve tecrübe sayesinde müşterilerine dünya standartlarında kaliteli hizmet sunmayı taahhüt eder. Yola çıkarken ilke edindiğimiz "kaliteli hizmet" politikamız yanı sıra sizlere sunduğumuz kaliteli hizmetimizi her daim zamanında teslim etmeyi ve mümkün olan en iyi fiyatı sunmayı gerek ve şart koşarız.

Bu serüvene ilk çıktığımız yıldan bugüne firmamız, 18 yıllık deneyim, bilgi birikimi ve tecrübemizle siz değerli müşterilerimize baskı öncesi grafik tasarım, baskı ve baskı sonrası taleplerinizde sizlere en kaliteli hizmeti sunmaktadır.